FEEDBACK

Description

Turniej będzie odbywał się w czasie 24 tygodni. Prosto licząc w ciągu jednego tygodnia rozegranych zostanie 12 meczów na zasadach "każdy z każdym". Do końca każdego tygodnia drużyny umawiają się z osobą odpowiedzialną za organizację (tymczasowo Sebastian Gołąbek), która określa daty i godziny rozegrania spotkań między drużynami. Dzięki temu w ...
read all info »

Start: 6/10/2019

Publish on the dashboard

Only followers can post.

    Loading...
    1 day
    Front Desk AchtungWirkommen
      0 – 2
    Delta Force Hotszotornot
    detail
    Uprawcy kalarepy Swarm
      2 – 1
    Wściekłe Walkirie Naprzód Tyłowice
      0 – 2
    PISIORY (Produkcja i Serwis i Obsługa Ryczącego Yetiego) U.N.C.L.E.
      0 – 2
    Ospałe łasice Klub Przyjaciół Norbiego
      2 – 1
    No to polej! (Amatorzy Kiszonych Ogórków) Drużyna Przypadkowego Gola
      0 – 2
    Dzikie Borsuki Bullseye
      1 – 2
    Pochłaniacze ciasteczek zawodowi amatorzy
      0 – 2
    Czajnik akustyczny i partnerzy SWS
      0 – 2
    (Na)Jeźdźca Hajłeja Płonące gumy
      2 – 0
    Werder Brenna LKS Sierkiera Piła
      2 – 0
    2 day
    Delta Force Front Desk
      2 – 0
    Swarm AchtungWirkommen
      2 – 1
    Hotszotornot Wściekłe Walkirie
    detail
    U.N.C.L.E. Uprawcy kalarepy
      2 – 0
    Naprzód Tyłowice Ospałe łasice
      1 – 2
    Drużyna Przypadkowego Gola PISIORY (Produkcja i Serwis i Obsługa Ryczącego Yetiego)
      2 – 0
    Klub Przyjaciół Norbiego Dzikie Borsuki
      0 – 2
    zawodowi amatorzy No to polej! (Amatorzy Kiszonych Ogórków)
      1 – 2
    Bullseye Czajnik akustyczny i partnerzy
      0 – 2
    Płonące gumy Pochłaniacze ciasteczek
    detail
    SWS Werder Brenna
      2 – 0
    LKS Sierkiera Piła (Na)Jeźdźca Hajłeja
    detail
    Tables Pts
    1 SWS 6
    2 U.N.C.L.E. 6
    3 Ospałe łasice 6
    4 Drużyna Przypadkowego Gola 6
    5 Swarm 3
    6 Dzikie Borsuki 3
    7 (Na)Jeźdźca Hajłeja 3
    8 Bullseye 3
    9 zawodowi amatorzy 3
    10 Uprawcy kalarepy 3
    11 Naprzód Tyłowice 3
    12 Delta Force 3
    13 AchtungWirkommen 3
    14 Werder Brenna 3
    15 Czajnik akustyczny i partnerzy 3
    16 No to polej! (Amatorzy Kiszonych Ogórków) 3
    17 Klub Przyjaciół Norbiego 0
    18 LKS Sierkiera Piła 0
    19 Pochłaniacze ciasteczek 0
    20 Płonące gumy 0
    21 Front Desk 0
    22 PISIORY (Produkcja i Serwis i Obsługa Ryczącego Yetiego) 0
    23 Hotszotornot 0
    24 Wściekłe Walkirie 0

      Competition setup

    • Number of participants 24
    • Competitors type Double
    • System Round robin
    • Round robin type Single round-robin
    • Points for W=3, D=1, L=0
    • Number of rounds 23