FEEDBACK

Description

Leuk dat je mee doet aan het tafeltennistoernooi! Een email met de regels zal je snel in je inbox zien verschijnen en zullen ook hier gepubliceerd worden. Namens de feestcommissie RAD&NG, Onno en Sofieke
read all info »

Start: 6/11/2017

Publish on the dashboard

Only followers can post.

    Loading...

    Group A

    1 round
    Ruud Wellenberg Maaike Vogel
      11–2, 11–4, 11–5
    Pascal v. diepen Monique Mittelmeijer
    detail
    Flip Bomert Ploni Witteveen
    detail
    2 round
    Ruud Wellenberg Sofieke de Jonge
      11–3, 11–4, 11–7
    Maaike Vogel Flip Bomert
    detail
    Ploni Witteveen Pascal v. diepen
      11–1, 11–4
    Standings Pts
    3 Sofieke de Jonge 2
    4 Ploni Witteveen 2
    5 Pascal v. diepen 0
    6 Monique Mittelmeijer 0
    7 Maaike Vogel 0

    Group B

    1 round
    Onno Baur Annette Bak
    detail
    Rik Kraan Astrid van Haagen
    detail
    Kerensa Beekman Nils Planken
      3–11, 2–11, 0–11
    2 round
    Rik Kraan Onno Baur
      12–14, 5–11, 7–11
    Astrid van Haagen Kerensa Beekman
    detail
    Nils Planken Sabah Yagoubi
    detail
    Standings Pts
    3 Rik Kraan 2
    4 Kerensa Beekman 0
    5 Astrid van Haagen 0
    6 Sabah Yagoubi 0
    7 Annette Bak 0

    Group C

    1 round
    Chiel Brandsma Tom Doorschodt
      5–11, 7–11, 5–11
    Bastiaan Kee Erik Knaap
      11–4, 11–7, 11–9
    Tim de Wit Zing Cheung
    detail
    2 round
    Bastiaan Kee Chiel Brandsma
    detail
    Zing Cheung Tom Doorschodt
    detail
    Erik Knaap Tim de Wit
      8–11, 9–11
    Standings Pts
    3 Tom Doorschodt 2
    4 Zing Cheung 0
    5 Chiel Brandsma 0
    6 Erik Knaap 0

    Group D

    1 round
    Birgit Peeters Jan Haersma
    detail
    Mario Maas Tamara Sedney
    detail
    Mathias Cabri Pascale de Wit
    detail
    Standings Pts
    3 Jan Haersma 0
    4 Mathias Cabri 0
    5 Tamara Sedney 0
    6 Pascale de Wit 0

    Group E

    1 round
    Marloes Peusken Bram Coolen
      2–11, 3–11, 7–11
    Danielle Gardeniers Edwin Poel
    detail
    Bonita Verkooijen Soerinder Anroedh
    detail
    2 round
    Danielle Gardeniers Marloes Peusken
      11–6, 11–8, 11–8
    Soerinder Anroedh Bram Coolen
      5–11, 6–11, 8–11
    Edwin Poel Bonita Verkooijen
    detail
    Standings Pts
    3 Danielle Gardeniers 2
    4 Bonita Verkooijen 0
    5 Marloes Peusken 0
    6 Edwin Poel 0

    Group F

    1 round
    Sjoerd Jens Mirjam van Bavel
    detail
    Carina Tol Rianne Schmitz
    detail
    Henry Kakkenberg Aafke van den Brink
    detail
    Standings Pts
    3 Carina Tol 0
    4 Rianne Schmitz 0
    5 Mirjam van Bavel 0
    6 Sjoerd Jens 0

    Group G

    1 round
    Jithsa Monte Bart Mangnus
    detail
    Anouk Sluijmers Saffire Phoa
    detail
    Pim van Ooij Zosja Stenchlak
    detail
    Standings Pts
    3 Anouk Sluijmers 2
    4 Pim van Ooij 0
    5 Zosja Stenchlak 0
    6 Saffire Phoa 0

    Group H

    1 round
    Jeroen Tielbeek Anouk Barendregt
    detail
    Marieke Sprengers IJsbrand Zijlstra
    detail
    Frank Smithuis Onno Mets
    detail
    Standings Pts
    3 Jeroen Tielbeek 2
    4 Onno Mets 0
    5 Marieke Sprengers 0
    6 IJsbrand Zijlstra 0

      Competition setup

    • Number of participants 50
    • Competitors type Single participants
    • System Groups + playoff
    • Group stage

    • N. of groups 8
    • Round robin type Single round-robin
    • N° of sets per match best of 3
    • Points for W=2, D=1, L=0
      TW*=2, TL*=0
    • Final stage

    • Qualified competitors 16
    • n° of sets n° of matches
      First round best of 3 single-leg tie
      Quarter-finals best of 3 single-leg tie
      Semi-finals best of 3 single-leg tie
      Final best of 3 single-leg tie
    *TW = Tiebreaker win, *TL = Tiebreaker loss